Connect with us

Facebook we współpracy z celebrytami

Social Media

Facebook we współpracy z celebrytami

Być może już wkrótce będziemy mogli oglądać produkcje wideo przygotowywane przez portal Facebook. Pojawiły się pogłoski o produkcji takich materiałów – zarówno krótkich filmików, jak i bardziej rozbudowanych filmów czy seriali. Informacje takie podał portal Business Insider w oparciu o własne źródła.

Cała idea polega na tym, aby produkowane w taki sposób treści były dostępne jedynie dla użytkowników Facebooka. Jeśli pogłoski okażą się prawdziwe, to możemy oczekiwać dwóch rodzajów produkcji. Pierwszy to dość krótkie filmiki, które – podobnie jak popularne Snapchaty – można pobrać w ciągu 24 godzin od ich opublikowania; potem zostają automatycznie usunięte. Miłośnicy takich produkcji mogą jednak liczyć również na wiele innych, znacznie bardziej rozbudowanych tytułów. Facebook przygotowuje prawdopodobnie całe filmy i seriale, które nie będą ustępowały najgłośniejszym produkcjom.

Prawdopodobnie możemy tu liczyć na naprawdę wysoki poziom wykonania, tym bardziej, że w tych lepszych produkcjach mają pojawić się znane gwiazdy. Nie wiadomo póki co, jakich celebrytów będziemy mogli zobaczyć – na pewno będzie jednak ciekawie.
Moda na przygotowywanie własnych produkcji przez serwisy społecznościowe trwa już od pewnego czasu. Przykładowo, serwis YouTube zapowiedział już stworzenie kilkudziesięciu programów własnej produkcji, w których również mają pojawić się celebryci.
Facebook jest jednym z najlepiej zarabiających serwisów społecznościowych na świecie. W samym I kwartale 2017 roku uzyskał przychód netto wynoszący ponad 3 miliardy dolarów.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Social Media

Popularne

Najnowsze wpisy

Chmura tagów

To Top