Connect with us

YouTube wyprodukuje nowe programy

YouTube

YouTube wyprodukuje nowe programy

YouTube stawia na rozwój, a plany platformy przewidują produkcję aż 40 nowych programów, w tym z udziałem gwiazd takich, jak Demi Lovato, Ellen DeGeneres oraz Kevin Hart. Większość pojawi się na płatnej platformie YouTube Red, choć wspomina się też o dostępności niektórych z nich bez konieczności płacenia.

YouTube podaje zresztą, że nie było problemu ze znalezieniem marek gotowych na finansowanie tego rodzaju aktywności. Dobrym przykładem może być tu firma Johnson & Johnson, która objęła swoim patronatem program poszukujący talentów „Best Cover Ever” zrywając tym samym z zapowiedzianą kilka miesięcy wcześniej polityką bojkotowania platformy ze względu na „bezpieczeństwo marki”.

Trudno nie mówić o planowanych zmianach jako o starciu gigantów, coraz częściej można bowiem usłyszeć także o planach Facebooka, który szykuje 24 różne programy o różnej zawartości. Za jeden z nich ma nawet odpowiadać Conde Nast., choć doniesienia mówią o rozmowach z wieloma celebrytami i o podpisanych już umowach przez niektórych z nich.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in YouTube

Popularne

Najnowsze wpisy

Chmura tagów

To Top